Elektryczna Kia EV6

Źródło inspiracji

Elektryczny crossover

Z myślą o przyszłości

EV6 to elektryczny crossover, który wyznacza nową erę i nowe standardy na nadchodzące lata. Zainspiruj się przyciągającą wzrok i wyróżniającą stylistyką.

Akumulator

do 77,4 kWh

Zasięg

~500 km

Najmocniejsza odmiana silnika

580 KM

Szybkie ładowanie

ok. 18 min

Movement that inspires

Podążając ku przyszłości

Ładowanie

Ruszaj w drogę

Dzięki Kia zyskujesz dostęp do sieci stacji ładowania, w których wygodnie zapłacisz za pośrednictwem aplikacji. Z pomocą naszych autoryzowanych partnerów masz również możliwość zainstalowania domowej ładowarki.

Platforma E-GMP

Nowa platforma. Nowe możliwości.

Nowa, elektryczna platforma modułowa (E-GMP) oferuje nowe możliwości zarówno Tobie, jako kierowcy, jak i nam, jako konstruktorom. Lepsze osiągi, aktrakcyjna stylistyka i bardziej przestronna kabina. Samochód stworzony, aby inspirować.

Dostępne kolory

Yacht Blue

Runaway Red

Aurora Blackpearl

Wyjątkowe cechy nadwozia

Automatycznie wysuwane klamki

Wyglądają świetnie oraz poprawiaja aerodynamikę. Klamki wysuwają się automatycznie kiedy podchodzisz do samochodu umożliwiając otwarcie drzwi.

Ultraszybkie ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala na spokojne podróżowanie.
Po zaledwie 4,5 minutach ładowania EV6 można przejechać 100 km.

System inteligentnego oświetlenia przedniego

Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzięki nowej technologii inteligentnych świateł drogowych Twoja Kia zapewnia dobrą widoczność w nocy, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z przeciwka.

Wnętrze

Panoramiczny ekran

Podwójny, zakrzywiony 12,3-calowy ekran dostarcza niezbędnych informacji podczas podróży. Intuicyjna obsługa oraz zminimalizowana liczba elementów sterujących pozwala na bezpieczne korzystanie, nie odwracając uwagi od prowadzenia pojazdu.

Nowoczesny system nawigacji

EV6 oferuje nowoczesny system nawigacji z trybem prowadzenia „zakręt po zakręcie”. Ekran o wysokiej rozdzielczości czytelnie prezentuje trasę oraz wskazówki prowadzenia. Wybrane informacje mogą być pokazane na linii wzroku kierowcy za pomocą wyświetlacza head-up.

Fotele z funkcją „lounge”

Fotele z funkcją „lounge” pozwalają Ci odpocząć w trakcie ładowania EV6, tak byś mógł przejechać wygodnie nawet najdłuższe podróże. Gdy fotele są odchylone Twoje ciało przyjmuje rozluźnioną pozycję. Zrelaksuj się.

Poznaj wnętrze

Projektując wnętrze EV6, chcieliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń skoncentrowaną na Tobie. Kameralne oświetlenie podkreśla efektowność detali.

Pływająca konsola środkowa

W nowoczesnej konsoli środkowej znajdziesz schowki na wszystkie potrzebne rzeczy oraz naładujesz telefon dzięki zintegrowanej, bezprzewodowej ładowarce. Przestronność kabiny i jej funkcjonalność to nasze priorytety.

Przestrzeń bagażowa

EV6 nie posiada silnika spalinowego, dzięki czemu ma jeszcze więcej miejsca na Twoje bagaże. Duży bagażnik z tyłu ma pojemność do 520 litrów, co razem z dodatkowym bagażnikiem z przodu daje 572 litry łącznej pojemności.

Szczegółowe informacje

Poznaj EV6 jeszcze lepiej

Katalog

Pobierz

Cennik

Pobierz

Modele EV6 dostępne od ręki

EV6

259 000 PLN

Zobacz wszystkie modele dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną dowolnym modelem KIA już dziś!

Umów się na jazdę
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.