Sprzedaj/Zamień swój samochód!
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Elektryczna Kia EV9

Otwórz świat wielkich możliwości.

Kolejny krok w kierunku zrównoważonej mobilności.

Kia EV9 to wytrzymały SUV do jazdy w terenie, jak i przestronny samochód elektryczny do codziennego użytkowania w mieście.

Akumulator

do 99,8 kWh

Zasięg

~563 km

Najmocniejsza odmiana silnika

384 KM

Szybkie ładowanie

ok. 15 min

Movement that inspires

Technologia przyszłości, już dziś.

Najpopularniejsze modele samochodów używanych w 2023 roku

Ładowanie

Szybkie ładowanie.

Wysokonapięciowa bateria o dużej pojemności oraz ultraszybkie ładowanie ładowarką o odpowiedniej mocy, pozwala uzyskać zasięg do 249 km w zaledwie 15 minut2. Maksymalny zasięg do 563 km1 daje możliwość swobodnego podróżowania.

Elektryczna siła napędowa

Modułowa platforma (E-GMP)

Kia EV9, skonstruowana na modułowej płycie podłogowej Electric Global Modular Platform (E-GMP), pod wieloma względami wyprzedza konkurencję w najpopularniejszym segmencie samochodów w Europie. Duży rozstaw osi i płaska podłoga zapewniają ogromną przestrzeń dla wszystkich pasażerów, zapewniając komfort podróżowania na każdym miejscu w trzech rzędach siedzeń.

Dostępne kolory

Ocean Blue

Ocean Blue Matte

Pebble Gray

Aurora Black Pearl

Iceberg Green

White Pearl

Flare Read

Wyjątkowe cechy nadwozia

Baterie czwartej generacji 4

Dzięki baterii czwartej generacji o pojemności 99,8 kWh maksymalny zasięg EV9 to nawet 563 km1 na jednym ładowaniu.

Więcej miejsca

Platforma E-GMP z płaską podłogą, zapewnia bardzo dużo miejsca w kabinie. EV9 jest wyposażone w trzy rzędy siedzeń i oferowane zarówno w wersji sześcioosobowej, jak i standardowej siedmioosobowej. EV9 to jedno z niewielu dostępnych obecnie siedmiomiejscowych aut elektrycznych.

Lepsze osiągi.

Kia EV9 jest dostępna z napędem na tylne (RWD) lub na cztery koła (AWD). Wersja z napędem na tylne koła ma silnik o mocy 203 KM, który generuje maksymalny moment obrotowy wynoszący 350 Nm. Wersja AWD posiada dwa silniki elektryczne i dysponuje łączną mocą 384 KM i maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym od 600 do 700 Nm.

Wnętrze

Potrójny wyświetlacz panoramiczny

Niezbędne rzeczy zawsze pod ręką. Deska rozdzielcza z przejrzystym interfejsem prezentuje informacje za pośrednictwem 12,3" zestawu wskaźników, 5,3" wyświetlacza centralnego i 12,3" dotykowego wyświetlacza multimedialnego.

Obrotowe fotele

Pełna swoboda dzięki obrotowym fotelom drugiego rzędu pozwalającym na elastyczne ustawienie tak, aby można było łatwo komunikować się między sobą.

Fotele z funkcją relaksu

Usiądź wygodnie, odpręż się i ciesz się chwilą relaksu np. podczas ładowania EV9. Fotele z funkcją relaksu są dostępne w pierwszym i drugim rzędzie, zapewniając pełen komfort dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Kierownica z podświetlanym logo Kia

Podświetlane logo Kia na kierownicy to kolejny stylowy akcent we wnętrzu EV9 w wersji GT-Line.

Przestronne wnętrze

Pierwszy w historii samochód elektryczny Kia z trzema rzędami siedzeń oferuje mnóstwo miejsca i idealny komfort. Dzięki przestronnemu bagażnikowi, możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Dodatkowy schowek pod maską

Dodatkowy schowek z przodu samochodu idealny do transportu niewielkiego bagażu, laptopa lub innych drobnych przedmiotów.

Szczegółowe informacje

Poznaj EV9 jeszcze lepiej

Katalog

Pobierz

Cennik

Pobierz

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/jdkulej/domains/kia.jdkulej.pl/public_html/wp-content/themes/kia/single-gamma.php on line 208

Modele EV9 dostępne od ręki

Zobacz wszystkie modele dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną dowolnym modelem KIA już dziś!

Umów się na jazdę
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.