Sprzedaj/Zamień swój samochód!
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Elektryczna Kia e-Soul

Światowy Miejski Samochód Roku 2020.

elektryczna kia e-soul

Elektryczny crossover

Z myślą o przyszłości

Oto nowa Kia e-Soul. Oryginalny, nowoczesny i pełen werwy elektryczny crossover, którym wjedziesz w przyszłość nieograniczonych możliwości. Wyróżnia się ekscentryczną stylistyką z przednim gniazdem ładowania, imponującym wnętrzem z nastrojowym odprężającym oświetleniem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

e-soul z tyłu
Elektryczny crossover e-soul

Akumulator

do 64 kWh

Zasięg

~455 km

Najmocniejsza odmiana silnika

204 KM

kia e-soul linia boczna

KIA e-Soul

Ciesz się niezwykłością

nowoczesne miejsce auto kia e-soul

W trosce o zrównoważony rozwój.

Czysta radość

Koniec z szukaniem stacji benzynowych, wymianami oleju, głośnymi silnikami i emisją CO2. W zamian Kia e-Soul oferuje długozasięgowe podróże, proste ładowanie, natychmiastowe przyspieszanie i nowoczesną technologię. Jedyną rzeczą, która jest głośna to Twoja muzyka.

miejskie auto elektryczne e-soul

Moc elektromobilności

Dopasuj zasięg do potrzeb

Większy 64 kWh akumulator pozwala pokonać dystans do 452 km na jednym ładowaniu. W przypadku standardowego 39,2 kWh akumulatora przejedziesz do 277 km2. Niezależnie od wyboru otrzymasz na akumulator unikalną 7-letnią gwarancję KIA

łatwe ładowanie kia e-soul

Łatwe ładowanie

Korzystaj z przyłącza umożliwiającego standardowe i szybsze ładowanie w domu lub na stacjach wyposażonych w złącze Combined Charging System (CCS). Naładuj akumulator od 20% do 80% w 54 minuty, dzięki szybkiemu ładowaniu od mocy 80 kWh3. Dla większej wygody możesz zaprogramować ładowanie zdalne, a nawet ustawić tryb zimowy, dzięki któremu pojazd ogrzewa akumulator, by osiągnąć maksymalną wydajność.

Dostępne kolory

Clear White + Inferno Red kia e-soul

Clear White + Inferno Red

Cherry Black + Inferno Red kia e-soul

Cherry Black + Inferno Red

Inferno Red + Cherry Black kia e-soul

Inferno Red + Cherry Black

Neptune Blue + Cherry Black kia e-soul

Neptune Blue + Cherry Black

Mars Orange + Cherry Black kia e-soul

Mars Orange + Cherry Black

Neptune Blue kia e-soul

Neptune Blue

Mars Orange kia e-soul

Mars Orange

Inferno Red kia e-soul

Inferno Red

Cherry Black kia e-soul

Cherry Black

Gravity Gray kia e-soul

Gravity Gray

Sparkling Silver kia e-soul

Sparkling Silver

Snow White Pearl kia e-soul

Snow White Pearl

Space Cadet Green kia e-soul

Space Cadet Green

Elektryczne podróżowanie

cichy, elektryczny silnik w e-soul

Imponująca cisza

Czysta elektryczna moc całkowicie cichego silnika i żadnych wibracji. Ciesz się natychmiastowym przyśpieszeniem bez konieczności szukania skrzyni biegów.. Dostępny od zera całkowity moment obrotowy pozwoli Ci rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 7,6 sekundy, a prędkość maksymalna to 167 km/h7.

Wybór trybów jazdy w kia e-soul

Wybór trybów jazdy

Do wyboru masz tryby Eco+, Eco, Comfort oraz Sport. Każdy tryb wiąże się z innym poziomem energochłonności: system dostosowuje moment obrotowy, prędkość, regenerację oraz ustawienia klimatyzacji do twoich preferencji.

Inteligentny system odzyskiwania energii

Inteligentny system odzyskiwania energii

Za każdym razem kiedy będziesz zwalniać, system odzyskiwania energii zatrzymuje część energii kinetycznej i przekazuje ją z powrotem do akumulatora. Masz do wyboru 3 poziomy siły odzyskiwania energii, sterowane łopatkami przy kierownicy. Podczas jazdy po mieście możesz tak naprawdę operować jednym pedałem – wystarczy podnieść nogę z gazu i pojazd będzie zwalniał, nawet do pełnego zatrzymania. Dzięki połączeniu z Aktywnym tempomatem funkcja dostosowuje prędkość jazdy do samochodu z przodu.

Design

nowoczesna forma i elektryczna elegancja

Elektryczna elegancja

Nowoczesna forma, żywe kolory i niezwykle szykowne detale sprawiają, że Kia e-Soul wyróżnia się na drogach. Dostępna w jednolitych kolorach nadwozia oraz dwukolorowych wariantach - nadwozie/dach. Dedykowane 17-calowe, aluminiowe koła są dopełnieniem elektrycznego wyglądu.

Spersonalizowane wnętrze w kia e-soul

Spersonalizowane wnętrze

Zdefiniuj własne pojęcie komfortu i stylu. Dedykowane nastrojowe oświetlenie dostosowuje się do dźwięków muzyki i w całości wypełnia wnętrze niesamowicie żywymi barwami. Skórzane wykończenie dodaje klasy, a podgrzewane i wentylowane fotele zadbają o odpowiedni komfort podróży.

pudełkowata bryła nadwozia w kia e-soul

Niepowtarzalny wygląd

e-Soul to samochód, którego nie da się przeoczyć. Wręcz kultowa stylistyka i pudełkowata bryła nadwozia to elementy to zapowiedź podróży z charakterem!

Technologie i bezpieczeństwo

Asystent jazdy w korku (LFA)

Asystent jazdy w korku (LFA)

System ten to wielki krok w kierunku jazdy półautomatycznej. Asystent jazdy w korku (LFA) dostosowuje przyspieszenie, hamowanie i prowadzenie Kia e-Soul do pojazdu z przodu. Asystent uruchamia się automatycznie, gdy auto przed tobą rusza chwilę po zatrzymaniu.

System autonomicznego hamowania (FCA) w kia e-soul

System autonomicznego hamowania (FCA)

Jeżeli nie zareagujesz dostatecznie szybko System wykrywania ryzyka kolizji (FCA) ostrzeże cię i automatycznie zahamuje, by uniknąć kolizji lub złagodzić jej skutki. Radar i kamera wykrywają potencjalne zagrożenia na drodze pojazdu ze strony innych uczestników ruchu, w tym pieszych i rowerzystów.

Aktywny tempomat (SCC) z technologią Stop & Go

Aktywny tempomat (SCC) z technologią Stop & Go

Aktywny tempomat z technologią Stop&Go wykorzystuje radar pojazdu, by regulować prędkość oraz odległość do pojazdu z przodu. Kia e-Soul nie przekracza ustalonej prędkości i zachowuje bezpieczny dystans do pozostałych aut.

Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA) w kia e-soul

Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)

System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LKA) monitoruje linie pasów dzięki kamerom zamocowanym na górze przedniej szyby. Gdybyś zaczynał zjeżdżać ze swojego pasa, system powiadomi cię, a nawet odpowiednio skieruje pojazd.

System monitorowania martwego pola (BCW)

System monitorowania martwego pola (BCW)

System monitorowania martwego pola (BCW) posiada radar, który monitoruje martwe pole i powiadamia cię o ruchu pojazdów, wyświetlając ostrzeżenie w bocznym lusterku.

Łączność i rozrywka

Wyświetlacz przezierny (Head-Up) w kia e-soul

Wyświetlacz przezierny (Head-Up) na szybie o przekątnej 8 cali

Dla twojego bezpieczeństwa i wygody Kia e-Soul wyposażona jest w wyświetlacz przezierny, przedstawiający kluczowe informacje, jak prędkość, kontrolki, nawigację na szklanym panelu na szybie. Już nie musisz odrywać wzroku od drogi.

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala w e-soul

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala

Duży, 10,25-calowy ekran dotykowy jest prosty w obsłudze i przedstawia ci trasy, skróty i inne przydatne informacje. Pozwala ci również sterować dziesięcioma głośnikami systemu Harman Kardon®, wyposażonego w technologię Clari-Fi™ oraz dźwięk przestrzenny QuantumLogic®. 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy to gwarancja, że zawsze będziesz korzystać z aktualnych danych

Aplikacja Kia Connect

Usługi Kia CONNECT

Usługi Kia CONNECT wprowadzają jazdę samochodem w erę cyfrową. Dzięki usłudze Kia Live informacje o twojej podróży (drodze, radarach, natężeniu ruchu czy pogodzie), wyświetlane będą na ekranie dotykowym w czasie rzeczywistym. Nowa aplikacja Kia Connect dostarcza szeroki zakres danych na temat twojego samochodu, bezpośrednio na smartfonie. Możesz zdalnie zarządzać ładowaniem, zaplanować trasę i wiele więcej!

Szczegółowe informacje

Poznaj e-Soul jeszcze lepiej

Katalog

Pobierz

Cennik

Pobierz

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/jdkulej/domains/kia.jdkulej.pl/public_html/wp-content/themes/kia/single-gamma.php on line 208

Modele KIA Soul dostępne od ręki

Zobacz wszystkie modele dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną dowolnym modelem KIA już dziś!

Umów się na jazdę
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.