Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Nasz Zespół

Sopot

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 881/C/D
81-861 Sopot
NIP 586-229-29-02
REGON 360021693
KRS 0000530182

Joanna Wasilewska
Doradca Handlowy Klienta
Tel.: +48 58 506 61 01
Tel. kom.: +48 501 573 510
E-mail: j.wasilewska@kia.jdkulej.pl
Krzysztof Koniecko
Doradca Handlowy Klienta
Tel.: +48 58 506 61 03
Tel. kom.: +48 505 517 487
E-mail: k.koniecko@kia.jdkulej.pl
Olaf Stachnik
Kierownik działu handlowego
Tel.: +48 58 506 61 02
Tel. kom.: +48 501 147 454
E-mail: o.stachnik@kia.jdkulej.pl
Jerzy Hajski
Kierownik Działu Floty
Tel.: +48 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 500 282 988
E-mail: j.hajski@kia.jdkulej.pl
Piotr Kołacz
Kierownik serwisu
Tel.: +48 58 506 61 07
Tel. kom.: +48 572 572 053
E-mail: p.kolacz@kia.jdkulej.pl
Marcin Kufta
Doradca serwisowy
Tel.: +48 58 506 61 05
Tel. kom.: +48 789 120 483
E-mail: m.kufta@kia.jdkulej.pl
Tomasz Gołąbiewski
Doradca Serwisowy Klienta
Tel. +48 58 506 61 04
Tel.: kom. +48 513 180 510
E-mail: t.golabiewski@kia.jdkulej.pl
Anna Jurkojć
Recepcjonistka serwisu
Tel.:+48 58 506 61 06, +48 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 507 757 850
E-mail: a.jurkojc@kia.jdkulej.pl
Marek Olawa
Sprzedawca działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 08
Tel. kom.: +48 608 346 931
E-mail: m.olawa@kia.jdkulej.pl
Mariusz Ugodziński
Kierownik działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 09
Tel. kom.: +48 660 775 706
E-mail: m.ugodzinski@kia.jdkulej.pl
Tadeusz Myszka
Doradca klienta ds. blacharsko-lakierniczych
Tel.: +48 58 506 61 10,
Tel. kom.: +48 509 193 838
E-mail: t.myszka@kia.jdkulej.pl
Monika Giers
Administrator sprzedaży
Tel.: +48 58 506 61 29
Tel. kom.: +48 501 573 510
E-mail: m.giers@kia.jdkulej.pl
Magdalena Pastuszak
Specjalista ds. finansowych i ubezpieczeń
Tel.:+48 58 506 61 00
E-mail: m.pastuszak@kia.jdkulej.pl
Agnieszka Kujawska
Kasjer księgowy
Tel.: +48 58 506 61 27
E-mail: a.kujawska@kia.jdkulej.pl
Karolina Kilkiewicz
Specjalista ds. marketingu
Tel.: +48 58 506 61 28
E-mail: k.kilkiewicz@kia.jdkulej.pl
Jakub Gołębiewski
Kierownik działu marketingu
TEL.: +48 58 506 61 28
E-mail: j.golebiewski@kia.jdkulej.pl
Olsztyn

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Oddział w Olsztynie
ul. Lubelska 40
10-408 Olsztyn
NIP 586-229-29-02
REGON 360021693
KRS 0000530182

Michał Chmieliński
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 03
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 600 800 104
E-mail: m.chmielinski@kia.jdkulej.pl
Łukasz Wełnicki
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 02
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 664 032 834
E-mail: l.welnicki@kia.jdkulej.pl
Paweł Szczuka
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 04
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 573 446 078
E-mail: p.szczuka@kia.jdkulej.pl
Wojciech Kowalczuk
Kierownik działu handlowego
Tel.: 89 650 65 01
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 600 800 105
E-mail: w.kowalczuk@kia.jdkulej.pl
Maciej Walerianowicz
Doradca klienta ds. samochodów używanych
Tel.: 89 650 65 25
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 784 024 284
E-mail: m.walerianowicz@kia.jdkulej.pl
Marlena Kochanowska
Asystentka ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.: 89 650 65 25
Tel. 89 534 29 29
E-mail: m.kochanowska@kia.jdkulej.pl
Marek Smogorzewski
Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 89 650 65 15
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 573 446 079
E-mail: m.smogorzewski@kia.jdkulej.pl
Paweł Czarnucha
Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 89 650 65 11
Tel.: 89 534 29 29
E-mail: p.czarnucha@kia.jdkulej.pl
Julia Wilk
Recepcjonistka serwisu
Tel.: 89 650 65 10
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 784 982 024
E-mail: j.wilk@kia.jdkulej.pl
Mateusz Kubiak
Kierownik serwisu mechanicznego
Tel.: 89 650 65 13
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 517 883 544
E-mail: m.kubiak@kia.jdkulej.pl
Damian Wylamowski
Doradca klienta ds. sprzedaży części zamiennych
Tel.: 89 650 65 30
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 604 214 664
E-mail: d.wylamowski@kia.jdkulej.pl
Mariusz Smoderek
Przedstawiciel ds. sprzedaży części zamiennych
Tel.: 89 650 65 12
Tel. kom.: 572 570 032
E-mail: m.smoderek@jdkulej.pl
Agnieszka Urban-Andrzejczak
Doradca klienta ds. blacharsko – lakierniczych
Tel.: 89 650 65 20
Tel.: 89 539 90 26
Tel. kom.: 666 024 524
E-mail: a.urban@kia.jdkulej.pl
Jarosław Całkowski
Doradca działu blacharsko-lakierniczego
Tel.: 89 650 65 21
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 600 800 103
E-mail: j.calkowski@kia.jdkulej.pl
Anna Burek
Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń, Kasjer
Tel.: 89 650 65 09
Tel.: 89 534 29 29
Tel. kom.: 600 800 107
E-mail: a.burek@kia.jdkulej.pl
Jakub Gołębiewski
Kierownik działu marketingu
Tel.: +48 58 506 61 28
E-mail: j.golebiewski@kia.jdkulej.pl
Karolina Kilkiewicz
Specjalista ds. marketingu
Tel.: +48 58 506 61 28
E-mail: k.kilkiewicz@kia.jdkulej.pl