Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Nasz Zespół

Sopot

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 881/C/D
81-861 Sopot
NIP 586-229-29-02
REGON 360021693
KRS 0000530182

Joanna Wasilewska
Doradca Handlowy Klienta
Tel.: +48 58 506 61 01
Tel. kom.: +48 501 573 510
E-mail: j.wasilewska@kia.jdkulej.pl
Kamil Magiera
Doradca Handlowy Klienta
Tel.: +48 58 506 61 03
Tel. kom.: +48 506 323 466
E-mail: k.magiera@kia.jdkulej.pl
Krzysztof Koniecko
Doradca Handlowy Klienta
Tel.: +48 58 506 61 03
Tel. kom.: +48 505 517 487
E-mail: k.koniecko@kia.jdkulej.pl
Olaf Stachnik
Kierownik działu handlowego
Tel.: +48 58 506 61 02
Tel. kom.: +48 501 147 454
E-mail: o.stachnik@kia.jdkulej.pl
Joanna Tkacz
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Tel. +48 58 66 99 585
Tel.: kom. +48 518 753 242
E-mail: j.tkacz@kia.jdkulej.pl
Radosław Dudziński
Kierownik serwisu
Tel.: +48 58 506 61 07
Tel. kom.: +48 572 572 053
E-mail: r.dudzinski@kia.jdkulej.pl
Dominik Furmanik
Doradca Serwisowy Klienta
Tel. +48 58 506 61 05
Tel.: kom. +48 789 120 483
E-mail: d.furmanik@kia.jdkulej.pl
Tomasz Gołąbiewski
Doradca Serwisowy Klienta
Tel. +48 58 506 61 04
Tel.: kom. +48 513 180 510
E-mail: t.golabiewski@kia.jdkulej.pl
Marek Olawa
Sprzedawca działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 08
Tel. kom.: +48 608 346 931
E-mail: m.olawa@kia.jdkulej.pl
Mariusz Ugodziński
Kierownik działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 09
Tel. kom.: +48 660 775 706
E-mail: m.ugodzinski@kia.jdkulej.pl
Agnieszka Lenze
Doradca klienta ds. blacharsko-lakierniczych
Tel.: +48 58 506 61 10,
Tel. kom.: +48 509 193 838
E-mail: a.lenze@kia.jdkulej.pl
Agnieszka Kujawska
Kasjer księgowy
Tel.: +48 58 506 61 27
E-mail: a.kujawska@kia.jdkulej.pl
Jakub Gołębiewski
Kierownik działu marketingu
TEL.: +48 58 506 61 28
E-mail: j.golebiewski@kia.jdkulej.pl
Olsztyn

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Oddział w Olsztynie
ul. Lubelska 40
10-408 Olsztyn
NIP 586-229-29-02
REGON 360021693
KRS 0000530182

Łukasz Wełnicki
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 02
Tel. kom.: 664 032 834
E-mail: l.welnicki@kia.jdkulej.pl
Paweł Szczuka
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 04
Tel. kom.: 573 446 078
E-mail: p.szczuka@kia.jdkulej.pl
Michał Wróblewski
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 650 65 01
Tel. kom.: 600 800 105
E-mail: m.wroblewski@kia.jdkulej.pl
Maciej Walerianowicz
Doradca klienta ds. samochodów używanych
Tel.: 89 650 65 25
Tel. kom.: 784 024 284
E-mail: m.walerianowicz@kia.jdkulej.pl
Marlena Kochanowska
Asystentka ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.: 89 650 65 25
Tel.kom +48 690 216 539
E-mail: m.kochanowska@kia.jdkulej.pl
Paweł Czarnucha
Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 89 650 65 11
Tel. kom.: 600 800 102
E-mail: p.czarnucha@kia.jdkulej.pl
Mateusz Kubiak
Kierownik serwisu mechanicznego
Tel.: 89 650 65 13
Tel. kom.: 517 883 544
E-mail: m.kubiak@kia.jdkulej.pl
Marek Samsel
Doradca klienta ds. sprzedaży części zamiennych
Tel.: 89 650 65 30
Tel. kom.: 604 214 664
E-mail: m.samsel@kia.jdkulej.pl
Mariusz Smoderek
Przedstawiciel ds. sprzedaży części zamiennych
Tel.: 89 650 65 12
Tel. kom.: 572 570 032
E-mail: m.smoderek@kia.jdkulej.pl
Agnieszka Urban-Andrzejczak
Doradca klienta ds. blacharsko – lakierniczych
Tel.: 89 650 65 20
Tel. kom.: 666 024 524
E-mail: a.urban@kia.jdkulej.pl
Jarosław Całkowski
Doradca działu blacharsko-lakierniczego
Tel.: 89 650 65 21
Tel. kom.: 600 800 103
E-mail: j.calkowski@kia.jdkulej.pl
Anna Burek
Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń, Kasjer
Tel.: 89 650 65 09
Tel. kom.: 600 800 107
E-mail: a.burek@kia.jdkulej.pl
Jakub Gołębiewski
Kierownik działu marketingu
Tel.: +48 58 506 61 28
E-mail: j.golebiewski@kia.jdkulej.pl