Sprzedaj/Zamień swój samochód!
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Gdańsk, ul. Uczniowska 30

Nowy salon KIA Grupy JD Kulej

Poznaj nową przestrzeń

Nawiązując do nowej tożsamości i filozofii KIA, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym Klienci będą mieć możliwość doświadczania marki nie tylko przez produkty i usługi, ale także poprzez przestrzeń.

Zapraszamy do rozejrzenia się po naszym salonie, w którym nowa tożsamość marki widoczna jest na każdym kroku, a jego nowy design wychodzi poza tradycyjne koncepcje showroomu tworząc miejsce pełne inspiracji!

Przygotowaliśmy dla Państwa

Ekologiczny serwis blacharsko-lakierniczy

Nowoczesnych serwis mechaniczny

Szeroką ofertę aut dostępnych od ręki

Samochody używane z gwarancją

Największy autoryzowany salon marki KIA w regonie!

3000m2

Przeciwieństwa, które się uzupełniają

Na pierwszy rzut oka, przestrzeń wygląda na podzieloną na dwa różne światy. W rzeczywistości składa się ze strefy ekspozycyjnej i strefy Klienta, które posiadają odmienne motywy i kolorystykę.

Pozornie przeciwstawne obszary połączyliśmy jaskrawo czerwoną, kontrastującą pętlą, biegnącą w miejscu przecięcia stref, wyrażając energię która powstała z połączenia tych wymiarów.

Strefa Klienta

Ciepła, naturalna i minimalistyczna przestrzeń

Tworząc strefę Klienta chcieliśmy zainspirować Klientów do nowego doświadczenia zakupu samochodu. Nie znajdziecie tu wnętrza przypominającego poczekalnie tradycyjnego dealerstwa. Postawiliśmy na naturalne materiały w odcieniu jasnego drewna, które w połączeniu z ambientowym oświetleniem pozwolą Ci na chwilę relaksu. Drewniane ściany, wyjątkowe meble z miękkim tkaninami i niebanalną tapicerką, sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Strefa Ekspozycyjna

Nowa perspektywa

Druga część salonu utrzymana jest w futurystycznym tonie i wypełniona została metalicznymi powierzchniami. Połączenie refleksów światła użytych materiałów z achromatycznymi motywami kolorystycznymi, pozwala na poświęcenie pełnej uwagi prezentowanym samochodom.

Nowy salon zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy w sposób, który pozwoli Ci wygodnie usiąść i docenić samochód z innej, często pomijanej perspektyw

Zobacz film

Gdańsk, Uczniowska

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.