Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Nowa Kia Niro

Zaprojektowana by inspirować

Nowoczesny SUV

Nowatorski crossover

Nowe Niro ilustruje nowatorskie podejście marki Kia do klasycznego SUV-a i oferuje wiele detali, które wyróżniają je w zatłoczonym segmencie. Popularny crossover został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu potrafi sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników samochodów, którzy dbają o środowisko.

Nowa Kia Niro oferuje ekologiczne materiały w kabinie, wyjątkowe systemy bezpieczeństwa oraz trzy nowoczesne zelektryfikowane układy napędowe - hybrydowy (HEV), hybrydowy Plug-in (PHEV) oraz elektryczny (BEV).

Nadchodzi coś wspaniałego.

Inteligentniejsza forma mocy

Nowa Kia Niro jest dostępna zarówno jako klasyczna hybryda (HEV) oraz hybryda Plug-In (PHEV), oferując różnorodne możliwości podczas wyboru swojego następnego samochodu. Wraz z funkcją Vehicle-to-Load, Niro w wersji elektrycznej (EV) pozwala zasilać urządzenia elektroniczne za pomocą jednego prostego złącza.

Samochód zorientowany na przyszłość.

Odkryj nowoczesny wygląd zewnętrzny z odważnymi elementami stylistycznymi. Przykładem może być unikalna koncepcja słupka C, który podkreśla kontrast z boku pojazdu i umożliwia przepływ powietrza pod nim, aby zmniejszyć turbulencje powietrza za samochodem, lub wszechstronny rodzaj nadwozia typu crossover, który zapewnia więcej miejsca na wszystkie Twoje potrzeby.

Podążaj za intuicją.

Nowe Niro zapewni Ci wszystko, czego oczekujesz od swojego nowego samochodu. Od intuicyjnych funkcji, takich jak wyświetlacz Head-Up, który pomaga utrzymać wzrok na drodze, po funkcję Remote Smart Park Assist, który umożliwia parkowanie nawet w najciaśniejszych miejscach parkingowych.

Szczegółowe informacje

Poznaj Niro jeszcze lepiej

Cennik wersji Hybrydowej Nowej KIA Niro

Pobierz

Cennik wersji EV Nowej KIA Niro

Pobierz

Modele KIA dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną dowolnym modelem KIA już dziś!

Umów się na jazdę
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.