Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Zupełnie 

nowa jakość.

Perfekcyjna pod każdym kątem. Imponuje odważną stylistyką. Kia XCeed jest zawsze gotowa na nowe wyzwania, a jej wygląd podkreśla dynamiczny charakter. Jeśli szukasz wrażeń i emocji, ten sportowy crossover w mgnieniu oka przewyższy Twoje oczekiwania.

Emocje, które poczujesz.
Pewność, której doświadczysz.

Wreszcie powstał samochód dla tych, którzy za kierownicą szukają prawdziwych emocji i uwielbiają przekraczać granice niemożliwego: nowa Kia XCeed to stylowy crossover, idealny do miasta. Sportowy design Kia XCeed obiecuje niesamowite wrażenia i zwiastuje moc przygód podczas jazdy. Nie będziesz mógł się doczekać kolejnej podróży!

Ekscytujące wnętrze.
Niezrównana przyjemność jazdy.

Ci, którzy poszukują więcej wrażeń za kierownicą, nie zadowolą się byle czym. Starannie dopracowane, wyrafinowane wnętrze Kia XCeed wyposażone w najnowsze technologie już od pierwszej chwili nastroi Cię do podróży. Przez całą drogę będziesz mógł się cieszyć wygodą i komfortem.

Spodziewaj się idealnego komfortu.

Lubisz emocje za kierownicą i dynamiczną jazdę? Dobrze jest wtedy wiedzieć, co kryje się za zakrętem. Kia XCeed ma wszystko pod kontrolą. Dzięki zaawansowanym technologiom DRIVE WiSE zawsze będziesz widzieć, co znajduje się dookoła pojazdu. Stawiamy na bezpieczną jazdę.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź