Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Funkcjonalność

Samochód może być funkcjonalny i jednocześnie atrakcyjny. Jak przystało na auto zaprojektowane w Europie, Kia Venga ma dynamiczne, zwarte nadwozie o ciekawej sylwetce. Wygląda intrygująco i niebanalnie, a do tego posiada wiele praktycznych rozwiązań.

#

Sylwetka

Zarówno z bliska, jak i z daleka zwraca uwagę śmiałymi akcentami stylistycznymi. Od grilla chłodnicy i dużych lamp przednich, aż po masywne światła tylne podkreślające dynamiczny kształt grila.

Jazda testowa

Wnętrze

Kia Venga oczaruje Cię swobodą wyboru. Konfigurując jej przestronne wnętrze możesz wybierać spośród różnych tapicerek foteli dostępnych w kilku wariantach materiałowych i kolorystycznych. Dobierz do tego chromowane elementy wykończenia, które doskonale komponują się z nowoczesną i dopracowaną konsolą centralną.

Panoramiczne okno dachowe

Niezwykła perspektywa! Panoramiczne okno dachowe otwiera zupełnie nowe perspektywy. Dzięki niemu możesz pełniej podziwiać widoki. I to bez względu na pogodę za oknem.

Bagażnik

Miejsce na wszystko: dzięki zastosowaniu dwupoziomowego bagażnika zwiększyliśmy jego przestrzeń do 552 litrów. Obniżenie podłogi bagażnika i całkowite złożenie oparć kanapy tylnej powiększa przestrzeń bagażową do 1486 litrów.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź