Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Nowoczesna koncepcja

Debiut najnowszej Kia Optimy to doskonały moment, by wykonać kolejny krok naprzód. Nasi europejscy projektanci stworzyli samochód, będący połączeniem nowoczesności, elegancji i funkcjonalności. Zaprojektowali sedana na miarę współczesnych oczekiwań.

Sylwetka

Kia Optima porusza i przyciąga spojrzenia. Wzbudza podziw i zainteresowanie. Wyróżnia się charakterystycznym dla marki Kia grillem chłodnicy, wyrazistymi przetłoczeniami nadwozia i długą, smukłą linią. Nowoczesne diodowe lampy przednie zapewniają pełną widoczność drogi. To samochód, który przyciąga uwagę wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Wnętrze

Kia Optima pozytywnie zaskakuje również po otwarciu drzwi. Nowoczesne, przestronne, dopracowane — takie jest jej wnętrze. Można zajmować miejsca!

Wygoda

Dopracowane detale

Wyobraź sobie wygodne, przestronne wnętrze. Dodaj do tego wysokiej jakości, przyjemne w dotyku materiały wykończeniowe. Takie właśnie jest wnętrze Kia Optimy. Dopracowane w każdym szczególe. Począwszy od starannie dobranych tapicerek, aż po stonowaną paletę kolorystyczną i szykowne detale. To jakość, którą możesz dotknąć.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź