Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Nowatorski design

Dynamiczne linie sylwetki i mocno zaakcentowany przód zdecydowanie wyróżniają Kia Optima kombi Plug-in Hybrid na drodze. Intrygujące detale, takie jak błękitne wstawki w grillu chłodnicy czy oszczędne reflektory LED podkreślają ekologiczny charakter auta. Stylu dodają mu charakterystyczne, aerodynamiczne otwory wlotu powietrza oraz 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Wyrafinowane wnętrze

Nie tylko nadwozie Kia Optima przyciąga wzrok fantastycznym designem. W wyrafinowanym, przestronnym wnętrzu od pierwszej chwili poczujesz się komfortowo. Wszystko tutaj robi niezwykłe wrażenie. Czytelny, duży ekran dotykowy i wygodne, fotele z jasnej skóry to tylko niektóre powody, dla których nie można się doczekać kolejnej podróży.

Wszechstronna i praktyczna

Przestrzeń bagażowa to aż 440 l, co pozwala na zapakowanie do auta mnóstwa rzeczy. Jeśli będziesz potrzebować przewieźć coś naprawdę dużego, wystarczy złożyć tylne siedzenia, dzielone w proporcji 40:20:40. Dzięki specjalnemu systemowi mocowań można być pewnym, że podczas podróży bagaż będzie bezpieczny. Masz zajęte ręce? Pokrywa bagażnika sama się otworzy, gdy zbliżysz się do samochodu mając przy sobie kluczyk.

Zawsze w kontakcie ze światem

Zaawansowana technologia plug-in hybrid

Kia Optima kombi Plug-in Hybrid przenosi technologię hybrydową w zupełnie nowy wymiar. Zaskoczy Cię jej wydajność i duży zasięg silnika elektrycznego. Dzięki dwóm silnikom: benzynowemu i elektrycznemu jazda samochodem jest przyjemna i przede wszystkim ekonomiczna.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź