Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Elektryczna elegancja

Nowoczesna forma, żywe kolory i niezwykle szykowne detale sprawiają, że Kia e-Soul wyróżnia się na drogach. Dostępna w jednolitych kolorach nadwozia oraz dwukolorowych wariantach – nadwozie/dach. Dedykowane 17-calowe, aluminiowe koła są dopełnieniem elektrycznego wyglądu.

Niepowtarzalny wygląd

e-Soul to samochód, którego nie da się przeoczyć. Wręcz kultowa stylistyka i pudełkowata bryła nadwozia to elementy to zapowiedź podróży z charakterem!

Tryb postojowy

Tryb użytkowy to rzadko spotykane rozwiązanie w pojazdach elektrycznych. Dzięki niemu możesz korzystać z potężnej baterii bez pracy silnika. Możesz wykorzystać ją do podłączenia USB, 12 V gniazdka lub sterowania wewnętrznymi światłami, dźwiękiem i klimatyzacją. Idealne rozwiązanie na biwak, kemping lub podłączenie do sieci inteligentnego domu.

Łatwe ładowanie

 Naładuj baterię od 20% do 80% w 54 minuty, dzięki szybkiemu ładowaniu od mocy 80 kWh3. Dla większej wygody możesz zaprogramować ładowanie zdalne, a nawet ustawić tryb zimowy, dzięki któremu pojazd ogrzewa baterię, by osiągnąć maksymalną wydajność.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź