Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Wnętrze

Kokpit skierowany w stronę kierowcy. Czytelny zestaw wskaźników ułatwia prowadzenie pojazdu. Dyskretne oświetlenie konsoli i wiele przemyślanych rozwiązań sprawiają, że poczujesz się jak u siebie. To wnętrze, które pokochasz.

Sylwetka

Wielokrotnie nagradzany europejski zespół projektantów idealnie połączył sportową sylwetkę z funkcjonalnością hatchbacka. Kia cee’d z zewnątrz i wewnątrz zachwyca bogatym wyposażeniem. Sprawia, że chce się wsiąść do środka i ruszyć przed siebie.

Atrakcyjne detale

Nowoczesne ksenonowe lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej i diodowymi światłami tylnymi sprawiają, że Kia cee’d wygląda atrakcyjnie z każdej perspektywy. Wnętrze rozświetla panoramiczne okno dachowe.

Jakość

Wnętrze wykończono materiałami wysokiej jakości. Miękka w dotyku deska rozdzielcza i wyświetlacz LCD dużej rozdzielczości to esencja elegancji. Asymetryczna konsola centralna jest zwrócona ku kierowcy, a centralny podłokietnik można regulować. Zadbaliśmy o pełen komfort podróżowania.

Komfort

W Kia cee’d poczujesz się jak w domu. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy może zapamiętać 2 ustawienia, a kierownica jest regulowana w dwóch płaszczyznach. Zarówno kierownica jak i fotele przednie mogą być podgrzewane. Z nadejściem lata docenisz nowoczesną, dwustrefową klimatyzację.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź