Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

PODRÓŻE HYBRYDĄ TYPU PLUG-IN

Zaawansowane technologie w trosce o zrównoważony rozwój. Samochody hybrydowe typu plug-in są wyposażone w gniazdo ładowania, dzięki którymi baterię doładujesz z gniazdka elektrycznego.

Ekologiczna, ekonomiczna i dynamiczna

Nowa jednostka napędowa jest wyposażona w baterię o pojemności 8,9 kWh, silnik elektryczny oraz silnik 1,6 l GDI z z bezpośrednim wtryskiem oraz 6-stopniową dwusprzęgłową przekładnią. Rezultat jest zachwycający: 141 KM, imponujące przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 10,8 sekundy oraz niezwykle niski poziom emisji zanieczyszczeń 28g CO2/km.

Nowoczesne rozwiązania hybrydowe

Układ hamowania regeneracyjnego umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej i doładowywanie baterii podczas zjeżdżania ze wniesień i hamowania. Co więcej, asystent ekonomicznej jazdy w Ceed kombi sam podpowiada, kiedy najlepiej zdjąć nogę z gazu, by jazda była jak najbardziej efektywna. W trybie jazdy elektrycznej uruchamiany jest tzw. wirtualny dźwięk silnika, który ostrzega pieszych o nadjeżdżającym samochodzie.

Niepowtarzalny design

Pierwsza stworzona w Europie Kia z napędem hybrydowym typu plug-in sprawia, że przestronny i nowoczesny Ceed kombi stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. W większości sytuacji zasięg w trybie elektrycznym w zupełności wystarczy Ci na co dzień.

SERWIS KIA
OLSZTYN

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź

SERWIS KIA
SOPOT

UMÓW SIĘ Z NAMI ONLINE. SZYBKO I SPRAWNIE.

Sprawdź