Sprzedaj/Zamień swój samochód!
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!
Wstecz

Przed Tobą nowy poziom interakcji z Twoją nową Kią. Aplikacja Kia Connect pomoże Ci w pełni wykorzystać swój nowy samochód i niektóre z ekskluzywnych funkcji, które oferuje.

Jakie funkcje oferuje aplikacja Kia Connect?

Aplikacja Kia Connect ma szereg dostępnych funkcji, które zostały stworzone po ty, by wzbogacić Twoją podróż nowym samochodem Kia.


Status i kontrola baterii

Jeśli posiadasz Kię elektryczną, możesz zdalnie uruchamiać, zatrzymywać i planować ładowanie, a także błyskawicznie sprawdzać stan baterii. Jest to idealne rozwiązanie, aby w pełni wykorzystać niskie ceny energii elektrycznej poza godzinami szczytu lub po prostu wiedzieć, czy Twój samochód jest dostatecznie naładowany do jazdy.


Status pojazdu, powiadomienia i polecenia zdalne

Oprócz statusu akumulatora i kontroli, aplikacja Kia Connect umożliwia otrzymywanie powiadomień o kluczowych elementach Twojego samochodu, takich jak:

  • Stan zamków drzwi
  • Poziom płynu do spryskiwaczy
  • Stan akumulatora

Czy wiesz, że możesz nawet zdalnie zablokować i odblokować drzwi? Oprócz tego będziesz mieć również dostęp do poprzednich podróży i statystyk jazdy.


Klimatyzacja

Korzystając z aplikacji Kia Connect, możesz zdalnie aktywować, ustawiać i planować działanie klimatyzacji, dzięki czemu nie musisz już skrobać przedniej szyby zimą i cierpieć z powodu upałów latem! Ponadto osiągnięcie ustawionej temperatury podczas ładowania pojazdu może pomóc Ci zaoszczędzić cenny zasięg (opcja dostępna tylko w przypadku pojazdów elektrycznych).


Tryb parkingowy

Przekazujesz kluczyki komuś innemu? Aplikacja Kia Connect może pomóc ograniczyć obawy, które mogą się z tym wiązać, wprowadzając tryb parkingowy, który pozwoli Ci śledzić lokalizację samochodu, a także przekaże Ci aktualizacje dotyczące jego prędkości, czasu jazdy i przebytej odległości.


Znajdź swój samochód

Nie możesz znaleźć wolnego miejsca do zaparkowania? Nie musisz się już tym przejmować! Dzięki aplikacji Kia Connect zawsze będziesz dokładnie wiedział, gdzie najbliżej możesz zaparkować swoje auto, a do tego znajdziesz do tego miejsca drogę za pomocą Google Maps i rzeczywistości rozszerzonej.


Ulubione miejsca docelowe i wyślij do samochodu

Mamy już za sobą czasy wyszukiwania częstych lokalizacji w Mapach Google. Kia Connect rozpozna ulubione lokalizacje i zanotuje je na potrzeby przyszłych podróży. Podczas podróży powiadomi Cię również, gdy znajdziesz się w pobliżu fotoradaru.

Aplikacja Kia Connect to narzędzie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki możesz zintegrować się ze swoim nowym samochodem Kia. Dostarcza ona użytkownikom dostęp do szeregu funkcji, które sprawiają, że podróż staje się bardziej komfortowa, wydajna i bezpieczna. Dzięki możliwości monitorowania i kontroli baterii, stanu pojazdu oraz klimatyzacji z dowolnego miejsca, aplikacja Kia Connect umożliwia pełne wykorzystanie potencjału swojego samochodu. Dodatkowo, funkcje takie jak tryb parkingowy, odnajdywanie pojazdu czy zapamiętywanie ulubionych miejsc docelowych czynią jazdę jeszcze bardziej wygodną i przyjemną. Nowe auto z aplikacją marki Kia od ręki dostaniesz w autoryzowanych salonach Kia w Gdańsku i Gdyni. Warto eksplorować możliwości tej aplikacji, aby cieszyć się pełnią doświadczenia związanego z posiadaniem samochodu Kia.

Post image

JD Kulej – Autoryzowany Dealer Samochodów Kia, Citroen i Peugeot

Jeśli poza nowym samochodem poszukujesz, także kompleksowej obsługi motoryzacyjnej, trafiłeś we właściwe miejsce.

admin 03.10.2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.